Osobisty Doradca / Menadżer ds. Ubezpieczeń

Łódź, łódzkie

MetLife TUnŻiR S.A.

Opis stanowiska pracy

Doradztwo w kwestii ubezpieczeń na życie zarówno Klientów indywidualnych jak również Przedsiębiorców.

Opis stanowiska:

  • doradztwo szeroko pojęte oraz sprzedaż polis na życie
  • umawianie spotkań i obsługa Klientów indywidualnych i Przedsiębiorców,
  • obsługa obiegu dokumentów
  • przygotowywanie rozwiązań

Otrzymujesz:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych
  • pracę w międzynarodowej firmie, która kładzie nacisk na dobro drugiego człowieka
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bezpłatne szkolenia wdrożeniowe pokazujące środowisko pracy oraz dodatkowe szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje
  • wsparcie w każdym momencie sprzedaży
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju, równą dla wszystkich Agentów / Menadżerów
  • gwarancję wysokich zarobków, opartych na Twoim zaangażowaniu i aktywności
  • bezpieczne środowisko spotkań i sprzedaży on-line lub bezpośrednio z Klientami w asyście doświadczonych specjalistów

Wymagania:

Wymagania

  • empatia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • minimum średnie wykształcenie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w sprzedaży lub kontaktach z ludźmi
  • gotowość do pracy na bazie własnej działalności gospodarczej (kontrakt B2B), która dziś jest standardem.
  • zaangażowanie w budowaniu relacji z Klientami oraz ukierunkowanie na cel

MetLife TUnŻiR S.A. to jedna z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych na... świecie, założona w 1868 roku w Nowym Jorku. W Polsce od 30 lat, lider ubezpieczeń na życie.

Zabezpieczamy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych ze zdrowiem, życiem. Pomagamy zaplanować dodatkowy kapitał dla dzieci czy na emeryturę. Dbamy o osoby indywidualne oraz całe rodziny, nie zapominając o małych i średnich przedsiębiorcach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Czas trwania umowy:
bezterminowo
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Ubezpieczenia