KCD Dystrybucja Sp. z o. o.

Osoba Sprzątająca

Od: KCD Dystrybucja Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

KCD Dystrybucja jest nowoczesną, rozwijającą się firmą branży FMCG w regionie kujawsko-pomorskim, zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych takich jak soki, napoje, piwo oraz suchych produktów spożywczych.

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek wewnątrz magazynu (biura, pomieszczenia socjalne, sanitarne, halę magazynową)
  • sprzątanie powierzchni płaskich, urządzeń sanitarnych
  • odkurzanie i mycie ręczne i mechaniczne
  • uzupełnianie na bieżąco środków czystości w wyznaczonych pomieszczeniach
  • mycie okien
  • kontrolowanie i informowanie o stanach środków czystości
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • aktualna książeczka zdrowia sanepid

UWAGA:

- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności jest dodatkowym atutem o ile nie uniemożliwia pracy na powyższym stanowisku

PROSIMY O PRZESŁANIE LISTU MOTYWACYJNEGO I CV

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE,

INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.