Osoba sprzątająca- bez doświadczenia

Matchmaker Sp. z o.o.

okolice Rostock, Niemcy, zagranica

Matchmaker sp. z o.o. jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących pracy w Europie. Dzięki obszernej sieci połączeń i kontaktów biznesowych możemy zaproponować wiele atrakcyjnych ofert pracy w różnych krajach, przede wszystkim w Niemczech i Austrii.

Jesteśmy wpisani przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29245.

Miejsce zatrudnienia: okolice Rostock, Niemcy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Osoby sprzątającej.

Klient prowadzi domki letniskowe dla byłych pracowników poczty niemieckiej, telekom, itd.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od 1.05.

Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie

Miejsce: okolice Rostock, Niemcy

Obowiązki:

- sprzątanie domków letniskowych, schodów, okien i pomieszczeń wspólnych

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego- A1/A2

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 brutto/h

- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi

- stabilne zatrudnienie

- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.