Osoba do pracy w Dziale Rozliczeń Finansowych i Opłat

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Osiedle Przyjaźni 125B, 61-686 Poznań

zatrudni osobę do pracy

 w Dziale Rozliczeń Finansowych i Opłat

w wymiarze 1 etatu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy,
  • biegła obsługa komputera,
  • komunikatywność (dobry kontakt z petentem).

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Poznań – Osiedle Przyjaźni,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy złożyć do dnia: 12.04.2024r. w siedzibie Spółdzielni, Os. Przyjaźni 125B w Poznaniu, w pok. nr 222 lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse