Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Śledzenie i kontrola dostaw materiałów niezgodnych z zamówieniem,
  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach,
  • Przyjęcia towaru niezgodnego z linii produkcyjnych,
  • Wystawianie zamówień w systemie oraz organizacja wysyłek materiałów niezgodnych do dostawców,
  • Monitoring oraz optymalizacja poziomu dostaw materiałów niezgodnych,
  • Zarzadzanie złomowaniem produktów niezgodnych.

Wymagania

Wykształcenie:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość procesów dotyczących przepływów materiałowych w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Wielozadaniowość, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w... rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie