Ordynator praca szpital rehabilitacyjny Ciechocinek

Prowork.PL

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca Lekarz Ordynator oddziału w szpitalu rehabilitacyjnym Ciechocinek  PILNA OFERTA. Klient ProworkPl MED prywatny szpital rehabilitacyjny w Ciechocinku PILNIE zatrudni lekarza ordynatora oddziału. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko Lekarz Ordynator oddziału w szpitalu rehabilitacyjnym. Wymagana ukończona  specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych/ neurologii/ rehabilitacji/ balneologii/ pediatrii. Główne obowiązki to kierowanie zespołem lekarskim, prowadzenie dokumentacji medycznej, nadzór nad procedurami medycznymi pacjentów, procedury szkoleniowe dla nowych lekarzy, sporządzanie raportów. Oferowane zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
Rozpoczęcie pracy jako Lekarz Ordynator oddziału w szpitalu rehabilitacyjno -uzdrowiskowym w Ciechocinku, pilnie od Maja 2023 lub termin do ustalenia

Warunki

Kontrakt B2B lub umowa o pracę - elastyczny grafik pracy w pełnym wymiarze godzin
Atrakcyjne wynagrodzenie dla lekarza/  stawki rynkowe
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz Ordynator Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce
Specjalizacja z dziedziny chorób wewnętrznych, pediatril, rehabilitacji medycznej lub innych pokrewnych kierunków
Gotowość do rozpoczęcia pracy od maja/ czerwca 2023 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz ORDYNATOR oddziału w szpitalu rehabilitacyjnym w Ciechocinku, zarejestruj się z Proworkpl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla lekarzy  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa,  Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 ). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagania

Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia