Order Picker / Zbieracz zamówień - Praca do Bożego Narodzenia!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Szukasz pracy w Niemczech, która pozwoli Ci dobrze zarobić w euro? Wyjedź do pracy już teraz i wróć do kraju z odłożonymi pieniędzmi zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia! Aplikuj już teraz i zagwarantuj sobie najlepsze stanowisko!

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem

Oferujemy:
· Atrakcyjną stawkę w euro!
· Pracę aż do Świąt Bożego Narodzenia
· Zorganizowane zakwaterowanie
· Pewną pracę w znanej firmie
· Pomoc w organizacji wszystkich formalności
· Opiekę koordynatorów na miejscu
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Opis Stanowiska
· Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami domowymi
· Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
· Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
· Znajomość języka niemieckiego
· Pracowitość, punktualność i niezawodność
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.