ORANGE Doradca Klienta Biznesowego - Account Manager (ŁÓDŹ)

Emero Group Sp. j.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

ORANGE Polska - operator sieci ORANGE oraz EMERO - jeden z największych Autoryzowanych Partnerów Handlowych ORANGE Polska, poszukują osoby na stanowisko:

ACCOUNT MANAGER - DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

KILKA SŁÓW O PRACY

• prowadzisz aktywne działania sprzedażowe w Twoim regionie

• współpracujesz z klientami biznesowymi

• pracujesz w ambitnym i kompetentnym zespole

• kreujesz własne zarobki

• skutecznie realizujesz określone cele sprzedażowe

• przygotowujesz oraz prezentujesz oferty, doradzasz w zakresie produktów i usług ORANGE klientom biznesowym

• zarządzasz swoim czasem pracy

 O ŚWIADCZENIACH I WYNAGRODZENIU

• szkolenia adaptacyjne, szkolenia produktowe i rozwojowe

• konkursy sprzedażowe

• elastyczność i swoboda planowania swojej pracy

• system wynagrodzenia zachęcający do działania i dający możliwość realizacji własnych celów

• wsparcie finansowe w początkowym okresie działania

• indywidualnie dopasowana forma zatrudnienia. Umowa zlecenie lub współpraca firma - firma

Wymagania

CZYLI TERAZ O TOBIE

• pracowałeś z klientami biznesowymi lub wiesz, że chcesz się tym zajmować

• łatwo budujesz i utrzymujesz dobre relacje

• masz optymizm i energię

• potrafisz dostrzec potrzeby klientów i widzisz szanse na rynku usług telekomunikacyjnych

• potrafisz zdobywać kontakty biznesowe

• masz silną motywację do osiągania sukcesów

• doświadczenie w sprzedaży jest Twoim dodatkowym atutem

DECYZJA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV oraz dołączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. 133/97 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi