Oracle Developer

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Klient: Światowy lider w przetwórstwie żywności, jego działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie.

Lokalizacja biura: Warszawa

Oracle Developer dołączy do zespołu SCRUM pracującego nad rozwojem hurtowni danych, która stanowi podstawę do prowadzenia analiz i budowania funkcjonalności wspierających różne procesy biznesowe.

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z innymi Członkami Zespołu, Produkt Ownerem, Scrum Masterem oraz Udziałowcami, aby zapewnić najlepsze i najbardziej przydatne narzędzia w firmie,
  • projektowanie modeli baz danych, struktur DB i Dashboardów,
  • wdrażanie narzędzi i zapytań ETL/ELT w języku SQL
  • analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • zapewnienie zgodności dostarczanych produktów ze standardami jakości
  • identyfikacja i rozwiązywanie zgłoszonych problemów
  • integracja różnych źródeł danych
  • budowa nowoczesnej hurtowni danych w oparciu o rozwiązania Cloud (GCP, Snowflake)
  • opracowywanie najlepszych praktyk i proponowanie ulepszeń
  • kontakt z klientami w celu ustalenia i sprecyzowania wymagań biznesowych
  • współpraca z zespołami deweloperskimi

Wymagania:

  • minimum 5 lat solidnego doświadczenia w programowaniu Oracle SQL i PL/SQL
  • ekspert w zakresie relacyjnych i wielowymiarowych baz danych oraz optymalizacji zapytań
  • doświadczenie z hurtowniami danych (znajomość procesów ETL)
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • dobra znajomość funkcji analitycznych Oracle
  • doświadczenie w integracji różnych źródeł danych
  • doświadczenie w data pipelines i rozwiązaniach chmurowych (GCP, Snowflake)
  • znajomość j. angielskiego pozwalający na swobodną komunikacje (codzienna praca w międzynarodowym środowisku)
  • nastawienie na pracę zespołową

Mile widziane:

  • znajomość Apex
  • doświadczenie w monitorowaniu Oracle DB (zadania, wykonywanie zapytań itp.)
  • znajomość wewnętrznych słowników i pakietów Oracle
  • znajomość wbudowanych pakietów Oracle
  • doświadczenie z narzędziami BI (np. Tableau)
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technologii
  • znajomość rynków towarowych/finansowych oraz wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub  B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (wizyty w biurze w Warszawie raz na jakiś czas, np. raz na miesiąc/raz na kwartał)
  • prywatną opiekę medyczną (Enelmed)
  • dofinansowanie do karty Multisport (50%)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media