Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, sieci salonów optycznych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Optyk / Optometrysta

Zadania:

  • udzielanie porad w zakresie doboru okularów i soczewek
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • przeprowadzanie badań wzroku (po odpowiednim przeszkoleniu)

Czego oczekujemy?

  • dyplomu zawodowego lub w trakcie nauki lub doświadczenia na stanowisku optyka
  • umiejętności zbadania potrzeb pacjenta i doradztwa w doborze najlepszego produktu
  • zdolności manualnych
  • cierpliwości
  • doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • bogaty pakiet socjalny dla Ciebie i rodziny
  • liczne szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • rozszerzony system urlopowy - więcej dni urlopu w skali roku

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie