Opiekunka z komunikatywnym niemieckim od 10.06 zastępstwo na 6 tygodni

Centrum Językowe Konik

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Centrum Językowe Konik to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Poszukuje opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy - Dortmund

Termin wyjazdu: 10.06. 2018 na 6 tygodni

Wynagrodzenie: 1200€ + premia wakacyjna

Ogólny opis:

Do opieki Pani 80lat, 65kg, 155cm wzrostu. Podopieczna ma demencję i problemy z orientacją.

Jest bardzo miła, nie jest agresywna.

Ma I grupę inwalidzką. Przychodzą do pomocy pielęgniarki

Nasza seniorka bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Zakres obowiązków:

gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy oraz pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach.

Nie ma nocnego wstawania. Wspólne spędzanie czasu.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym+
  • doświadczenie w opiece
  • prawo jazdy kategorii B

ZAPEWNIAMY:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie KKH
    (niemiecka emerytura , kindergeld)
  • Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
  • Podwójne diety i premie na Święta
  • Zwrot kosztów podróży
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE:

PODSTAWOWYM, KOMUNIKATYWNYM, DOBRYM I BARDZO DOBRYM

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej

aplikacji (cv+zdjęcie).

Prezentacja firmy

Centrum Językowe Konik to prężnie rozwijająca się firma powstała ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna