Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0005

Obowiązki:

planowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej, pielęgnacyjnej w zależności od wieku dziecka, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka, współpraca z rodzicami, wykonywanie codziennych czynności: przewijanie, karmienie, układanie do snu

(godziny pracy 7-17)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie o kierunku nauczyciel wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, pedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pielęgniarstwo, położnictwo; dobry kontakt z dziećmi;zaświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Sidorska 102, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: skierowanie, cv

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy