Opiekunka osoby starszej

Biuro Usług Finansowych Adjo

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla opiekunki (j. niemiecki dobry) od 19.09.2019 na 2 miesiące- 1600 EUR/m-c- 92540 Altendorf

Do opieki kobieta, lat 84, waga 65 kg, wzrost 158 cm. Ma depresję, osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Przychodzi Pflegedienst, aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Jest łóżko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka sama. Do dyspozycji jest pokój, internet i TV. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

+ 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034

mail: a.sikorski@adjo.pl

Prezentacja firmy

Biuro Usług Finansowych \" ADJO \" Sikorski Adam to młoda, prężni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna