Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim stażem na rynku pracy poszukuje Opiekunki do opieki nad starszą Panią w miejscowości Rommerskirchen w Niemczech.

Seniorka porusza się samodzielnie. Podopieczna cierpi na demencję, Alzheimera i Inkontynencję (nosi wkładki). Przesypia spokojnie całe noce. Jest osobą kontaktową i komunikatywną. Je bez problemu, nie ma żadnych diet. 2x w tygodniu chodzi do domu dziennej opieki.

Pani potrzebuje pomocy przy higienie i przebieraniu. Oprócz opieki nad Seniorką do obowiązków Opiekunki należy prowadzenie domu.

Seniorka mieszka z mężem, który pomaga w opiece nad żoną.

Od kandydatów oczekujemy:

  • empatii i cierpliwości,
  • gotowości do wyjazdu od 20.03,
  • doświadczenie w opiece,
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę na terenie Niemiec,
  • legalne zatrudnienie,
  • wsparcie koordynatora,
  • zakwaterowanie i wyżywienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie na czas wyjazdu,
  • bonusy świąteczne,
  • samodzielny pokój dla opiekunki w domu jednorodzinnym, standardowo wyposażony, z dostępem do Internetu (sklepy oddalone 10 minut pieszo).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

  • wysyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Senior VIP Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna