Opiekunka osób starszych

Yvonne-N Sp, z o.o.

Bonn, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opieka dotyczy Pani w wieku 84 lat, ważącej około 71 kg, poruszającej się za pomocą Rollatora. Podopieczna jest osobą bardzo samodzielną jednak z racji wieku potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Zakupy robione są raz w tygodniu z ogrodnikiem podopiecznej, w ciągu tygodnia Opiekunka robi drobniejsze zakupy sama, sklepy są około 10 minut drogi na pieszo od domu.

Przerwa 13:00-15:00.

Choroby: ogólne osłabienie z racji wieku.

Pomoce medyczne: Rollator.

Obowiązki Opiekunki: sprzątanie, pranie, gotowanie, pomoc w zakładaniu pończoch uciskowych, pomoc w czesaniu włosów, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, ścielenie i rozkładanie łóżka, pomoc w myciu, granie w gry towarzyskie, prowadzenie rozmów, robienie zakupów, pomoc w kąpieli(raz w tygodniu), rozkładanie leków(raz w tygodniu).

Termin pracy: 21.03.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: dobra komunikacja języka niemieckiego oraz Opiekunka niepaląca papierosów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenie.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej opieki nad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia