Opiekunka Osób Starszych w Niemczech – Praca w Opiece, okolice Berlina, Bonus wiosenny

Promedica Care Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem "Solidnego Pracodawcy" oraz "Lidera HR".

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 16-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 55 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 41 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 44 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem 'Solidnego Pracodawcy' oraz 'Lidera HR'. W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Praca Opiekuna Seniorów:

Praca polega na opiekowaniu się osobą starszą lub niesamodzielną w prywatnym domu podopiecznego (praca z zamieszkaniem). Do obowiązków Opiekuna należą między innymi - pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, jeżeli to wymaga - pomoc w poruszaniu się, dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, sprzątanie). Skontaktuj się z nami a przedstawimy Tobie konkretną ofertę wyjazdu!

Gwarantujemy Bezpieczną Pracę, Bezpieczną Podroż i Pewne Pieniądze! Oferujemy pracę na stałe lub tymczasowo.

Miejscowość – okolice Berlina;

Oferta wyjazdu – od 18.04 na 2 miesiące – przejazd małym, firmowym busem! + Bonus wiosenny

Do opieki podopieczna w miasteczku pod Berlinem. Podopieczna (86 lat) cierpi na zanik mięśni (po operacji stawu biodrowego). Transfer nie jest wymagany. Serdeczna, ciepła rodzina. Na miejsce przychodzi fizjoterapeuta. Do dyspozycji opiekunki własny pokój oraz Internet.

Obowiązki Opiekunki:

• pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;

• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety;

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów - prowadzimy kursy w naszych biurach lub on-line, za pośrednictwem Skype, Messenger lub WhatsApp, bez wychodzenia z domu!;
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki – zarobisz nawet 9400zł w 45 dni;
  • dodatkowe bonusy (za polecenie +150-250€, referencje +200€, wyjazdy w okresach świątecznych);
  • bezpieczny przejazd spod domu pod dom klienta (w reżimie sanitarnym, małymi, firmlowymi busami - max 7 osób + kierowca, zapewniamy maseczki, płyny dezynfekcyjne)
  • zapewanimy bezpieczny test na COVID niezbędny do wyjazdu na teren Niemiec, dostarczany przez kuriera do domu;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
  • legalną pracę - czytelną umowę i formularz A1;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne (ERGO) oraz pracowniczą kartę EKUZ;
  • kursy języka niemieckiego - od podstaw i doszkalające;
  • pełną organizację pobytu - transport, zakwaterowanie i wyżywienie (osobny pokój w mieszkaniu podopiecznego);
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Powyższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykadowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy zgłoś się do nas już dziś!

Rekrutacja na terenie całej Polski!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.