Opiekunka /Opiekun osób starszych

Prohuman.pl

Niemcy, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy

OBOWIĄZKI:

  • Opieka na osobą starszą w jej domu,
  • Wsparcie podopiecznego w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, higiena ciała, ubieranie, pomoc w transferze jeśli jest taka potrzeba)
  • Prowadzenie domu (m.in.: przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, prace domowe)
  • Organizowanie czasu wolnego,

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w opiece
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
  • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia, cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

OFERUJEMY:

  • Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie do 1600€
  • Składki odprowadzane do ZUS lub Niemieckich Kas Chorych
  • Wynagrodzenie uzależnione od stanu podopiecznego oraz stopnia znajomości języka
  • Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
  • Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski
  • Wsparcie zespołu koordynatorów przez cały okres trwania zlecenia

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj", a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas, tel. 692 258 865, 725 147 949 lub 071 725 36 64

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl