Opiekunka/ Opiekun osób starszych na terenie całych Niemiec

PLjob Sp. z o.o. Sp. k.

67-200 Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy za granicą? Chcesz pracować legalnie i bezpiecznie? Zależy Ci na terminowym wynagrodzeniu i wysokich składkach ZUS? Jeśli tak, nasza oferta może Cię zainteresować!
Firma PLjob Sp. z o. o. sp. k. świadczy usługi opiekuńcze nad osobami starszymi na terenie Niemiec.

Zależy nam na długotrwałej i owocnej dla obu stron współpracy, dlatego dbamy o naszych Opiekunów i oferujemy im:

✔ duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy na terenie całych Niemiec,
✔ legalną pracę poświadczoną formularzem A1 oraz kartę EKUZ,
✔ składki ZUS od 4765zł za każdy przepracowany m-sc w Niemczech oraz kontynuację ubezpieczenia w Polsce,
✔ wynagrodzenie do 1600€ za m-sc oraz do 2000€ na własnej działalności,
✔ okazjonalne premie i bonusy świąteczne,
✔ jasne i klarowne zasady współpracy,
✔ opiekę niemieckiego koordynatora na miejscu a także stały kontakt z polskim biurem,
✔ pomoc w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec

Wymagania

Wymagania:
- przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (również doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób),
- dobry stan zdrowia, pozytywne nastawienie a przede wszystkim chęci do pracy :)

Rekrutujemy na terenie całej Polski!

Nr certyfikatu 9121
do sprawdzenia na: www .kraz .praca. gov .pl

Prezentacja firmy

PLjob Sp. z o.o. Sp. k . już od wielu lat znajduje pracę w Niemczech dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi