Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2795

Obowiązki:

Przyjmowanie codziennie dzieci, prowadzenie zajęć z dziećmi na podstawie planu zajęć, karmienie dzieci, odpowiednie przygotowanie dzieci do spania, zaspokojenie potrzeb biologicznych, psychicznych i społecznych dziecka, zapewnienie opieki pielęgnacyjnej i wychowawczej dzieci, rozwijanie samodzielności, kształcenie umiejętności, współpraca z rodzicami/opiekunami prawnymi. Okres zatrudnienia 3 m-ce dolelowo umowa na nieokreślony. Godz. pracy 6.30-14.30; 7.30-15.30; 8.30-16.30.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Opiekunka dziecięca
  • opiekun dzieci

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Wykształcenie wyższe lub średnie (pielęgniarka, opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy), wykształcenie co najmniej średnie oraz zaświadczenie o odbytym szkoleniu dotyczącym opieki nad dziećmi do lat 3, pełna zdolność do czynności prawnych, serdeczny i ciepły stosunek do dzieci.

Miejsce pracy: Andersa 4, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy