Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

OPIEKUNKA DO PANI 91L., LINDLAR NIEMCY, 1150 EURO + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Biała Podlaska, lubelskie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

AKTUALNIE DLA NASZEJ FIRMY PARTNERSKIEJ POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI W NIEMCZECH
WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE
PREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTO
Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.

Zlecenie 54779 do Seniorki 91 l. (73 kg, 168 cm). Wymagane jest prawo jazdy
Praca od zaraz w 51789 Lindlar
Podopieczna porusza się przy rollatorze. Trzeba Pani pomóc wstać.
Podopieczna ma problemy z układem krążenia, nadciśnieniem, ma astmę i inkontynencję, niewydolność nerek, chorobę płuc. W nocy czasem trzeba wstać raz lub dwa razy.
Potrzebna pomoc przy higienie, toalecie, przebieraniu, prowadzenie domu.
Inne: w tym samym domu, na piętrze mieszka córka, pomaga przy opiece nad matką.
Warunki: mieszkanie 114 m2, pokój dla opiekunki.

Zapewniamy:
- wysokie zarobki w euro
- jedną czytelną umowę
- ZUS od średniej krajowej
- dodatkowe premie
- 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia
- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego
- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech
- możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy.

Aktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.

Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia lub innymi ofertami prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod nr tel.: 733 599 585 Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia.

Obserwuj nas także na Facebook.

W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Wymagania

-minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)
- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora
- mile widziana osoba niepaląca

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna