Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2473

Obowiązki:

1.Dbałość o zachowanie warunków higienicznych w pomieszczeniach oraz w zakresie używanego sprzętu i materiałów zgodnie ze standardami pracy
2. Dbałość o higienę osobistą mieszkańców, a w szczególności pomoc przy myciu i kąpieli, pomoc przy ubieraniu się
3. Pomoc pielęgniarkom względnie samodzielne przeprowadzanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych przy mieszkańcach obłożnie chorych, wykonywanie zaleceń lekarskich w zakresie pomocy przy przyjmowaniu leków.
4.Opieka na d mieszkańcami z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb
5. Dokonywanie zmian pościeli, ręczników, odzieży i bielizny osobistej zgodnie z potrzebami.
6. Roznoszenie posiłków mieszkańcom Domu oraz karmienie mieszkańców nie radzących sobie z samodzielnym spożywanie posiłków.
7. Dbanie o estetykę podawanych posiłków
8. Właściwy i pełen życzliwości stosunek do mieszkańców
9. Podejmowanie działań związanych z profilaktyką zdrowotną, rehabilitacją ruchową
10. Zachowanie w ścisłej tajemnicy wszystkich wiadomości i informacji powziętych o mieszkańcach
11. Czynne włączanie się i uczestniczenie w imprezach organizowanych na terenie Domu
12. Stały kontakt z personelem wykonującym inne funkcje
13. Udział w naradach personelu
14. Realizowanie zadań wynikających z założeń organizacyjnych Domu
15. Asystowanie i pomoc przy czynnościach wykonywanych przez Pielęgniarkę
16.Prowadzenie i realizacja indywidualnych planów pracy z mieszkańcem.
17. Współpraca z poszczególnymi grupami personelu i rodziną mieszkańca.
18. Udział w spotkaniach poświęconych ocenie stanu mieszkańców i w układaniu planu dalszej opieki.
19. Współpraca z pracownikami domu (Zespół Terapeutyczny)
20.Poradnictwo mieszkańca, poprawne rzetelne przekazywanie stosownych informacji i zaleceń
21. Pomoc mieszkańcom w praktykach religijnych
22. Towarzyszenie mieszkańcom w wjazdach.
II zmiany godz 07:00-19:00, 19:00-07:00
Wynagrodzenie 2310 zł brutto + 10% godz. nocne + 20% godz. popołudniowe
Domu Pomocy Społecznej w Tolkmicku

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie, wymagane doświadczenie zawodowe w pracy przy osobach niepełnosprawnych, umiejętność wykonywania pracy przy osobach przewlekle somatycznie chorych

Miejsce pracy: Szpitalna 2, 82-340 Tolkmicko, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty, telefoniczny 552316178

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy