Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0207

Obowiązki:

1.Sporadyczne dokonywanie zakupów artykułów spożywczych, gospodarstwa domowego i leków. 2. Przyrządzanie posiłków zgodnie z potrzebami świadczeniobiorcy. 3. Utrzymanie mieszkania świadczeniobiorcy w porządku i czystości. 4. Pomoc w czynnościach toaletowych 5. W przypadku osób leżących- toaleta całego ciała w łóżku. 6. Obserwacja i opis zdrowia świadczeniobiorcy. 7. Podawanie leków zleconych przez lekarza, pomiar temperatury ciała. 8. Opróżnianie worka z moczem, nacieranie i oklepywanie ciała chorego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: Świnoujście ul. Dąbrowskiego 4 pok. 313 III piętroWymiar czasu pracy: 8:00- 16:00Data rozpoczęcia pracy: po wyborze kandydata.

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. Podanie o przyjęcie do pracy. 2.Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie. 3. Kopia świadectwa ukończenia szkoły. 4. Kopie świadectw pracy. 5.Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko opiekuna.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy