Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0041

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
Czynności żywnościowe: zabezpieczenie lub pomoc w przygotowaniu posiłków oraz produktów żywnościowych na pozostałą część dnia, dostarczenie obiadów z ośrodka pomocy, pomoc w spożywaniu posiłków lub karmienie.
Czynności gospodarcze: zakup artykułów spożywczych i innych produktów potrzebnych w gospodarstwie domowym, utrzymywanie w czystości sprzętu gospodarstwa domowego służącemu podopiecznemu, utrzymywanie w czystości sprzętu sanitarnego i urządzeń sanitarnych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń użytkowanych przez osobę korzystającą z pomocy, palenie w piecu w tym przynoszenie opału, pranie odzieży, pomoc w opiece nad zwierzętami domowymi.
Czynności pielęgnacyjne: utrzymywanie higieny, pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych, zmiana bielizny osobistej i pościelowej z uwzględnieniem czynności zapobiegających powstawaniu odleżyn i odparzeń.
Zalecona pielęgnacja przez lekarza: mierzenie ciśnienia, poziomu cukru oraz zapis pomiarów, układanie chorego w łóżku i pomoc przy zmianie pozycji ciała, pielęgnacja miejsc zmienionych chorobowo, nadzór nad zażyciem leków.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • empatia, cierpliwość
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • rzetelność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Opiekunka środowiskowa* (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • 1. Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych; niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku; wykształcenie średnie; doświadczenie w pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi lub z osobami z zaburzeniami psychicznymi co najmniej 1 rok.Wymagania dodatkowe: cierpliwość, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, samodzielność, umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktu z osobami starszymi i niepełnosprawnymi; umiejętność organizowania pracy w domu podopiecznego; wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: Akacjowa 7, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty 1/ CV; 2/ kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie; 3/ kwestionariusz osobowy Załącznik nr 1; 4/ inne dokumenty informujące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach; 5/ oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych Załącznik nr 2: 6/ oświadczenie o stanie zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekunki środowiskowej; 7/ oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych; 8/ oświadczenie, że kandydat nie był skazany za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwa skarbowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy