Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0387

Obowiązki:

ŚWIADCZENIE OSOBOM STARSZYM USŁUG OPIEKUŃCZO-WSPIERAJĄCYCH; ROZPOZNAWANIE MOŻLIWOŚCI ORAZ OGRANICZEŃ W FUNKCJONOWANIU OSOBY STARSZEJ WYNIKAJĄCE Z RODZAJU I STOPNIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI; DOBIERANIE METOD, TECHNIK, SPRZĘTU I FORM REALIZACJI
DZIAŁAŃ OPIEKUŃCZOWSPIERAJĄCYCH DO SYTUACJI ŻYCIOWEJ, STANU ZDROWIA, ROZPOZNANYCH PROBLEMÓW I POTRZEB OSOBY STARSZEJ; UDZIELANIE WSPARCIA EMOCJONALNEGO I AKTYWIZACJA OSOBY STARSZEJ DO SAMODZIELNOŚCI; WYKONYWANIE POLECEŃ PRZEŁOŻONEGO; PRACA ZGODNA Z BHP I PPOŻ; DBANIE O POWIERZONE MIENIE

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • praca w zespole
  • dyspozycyjność - praca w godzinach wieczornych i nocnych (20.00 - 4.00)
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : empatia, cierpliwość, sumienność, umiejętność słuchania, dokładność, dyspozycyjność[Inne] : WYMAGANIA: UKOŃCZONA SZKOŁA / KURS - OPIEKUN OSOBY STARSZEJ LUB OPIEKUN MEDYCZNY, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z SENIORAMIWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy: Sobieskiego 30A, 47-113 Staniszcze Wielkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona