Opis stanowiska pracy

Data wyjazdu:

10.04.2018

Czas pracy:

2 miesiące

Miejsce:

74076 Heilbronn

Znajomość języka:

Dobra / B1

Wynagrodzenie:

1415 € netto/msc

Podopieczny

Samotna pani w wieku 81 lat ważąca 45 kg. Porusza się z pomocą chodzika, cierpi również na osteoporozę. Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, toalecie, poruszaniu się. Często potrzebuje pomocy w nocy w celu udania się do toalety. Jest sprawna umysłowo, bardzo oczytana i ciekawa.

Opiekunka może palić papierosy na zewnątrz. Ma do dyspozycji 2 pokoje, osobną łazienkę, WC i dostęp do Internetu.

Długość zlecenia: 2 miesiące

Znajomość języka niemieckiego:

Dobra / B1

Wynagrodzenie

Stan zdrowia podopiecznego

  • osłabienie
  • artretyzm i osteoporoza
  • choroby układu sercowo-krążeniowego
  • ograniczona mobilność

Zakres obowiązków

  • gotowanie, pranie i prasowanie
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, sprzątanie
  • spacery z podopieczną
  • robienie zakupów
  • gotowość do pomocy w toalecie również w nocy
  • pomoc w ubieraniu się, toalecie, wstawaniu z łóżka na wózek i odwrotnie
  • organizacja dnia i planowanie posiłków

Wymagane kwalifikacje

  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub pozarodzinne)
  • mile widziane referencje

Zapewniamy

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z najprężniej rozwijających się firm na rynku
  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka, uwzględniająca warunki Opiekunki/Opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy
  • opłacone składki ZUS, zaświadczenie A1 oraz EKUZ (Europejską Kartę ubezpieczenia Zdrowotnego)
  • organizację i pokrycie kosztów podróży
  • profesjonalną opiekę ze strony naszego zespołu
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Prezentacja firmy

OSTINA 24H OPIEKA to prężnie rozwijająca się firma, świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna