Opis stanowiska pracy

Data wyjazdu:

15.04.2018

2 miesiące

Miejsce:

74427 Fichtenberg

Znajomość języka:

Komunikatywna / A2

Wynagrodzenie:

1575 €

Podopieczny

Pan w wieku 64 lata, 80 kg głównie leżący, po udarze. W ciągu dnia siedzi kilka godzin na wóżku. Cierpi na nietrzymanie moczu. Mieszka z matką, która pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych nad synem.

Długość zlecenia: do 06.01.20182 miesiące

Znajomość języka niemieckiego:

komunikatywna / A2

Wynagrodzenie

1370 EURO + premia świąteczno-noworoczna

Stan zdrowia podopiecznego

  • inkontynencja
  • pacjent po udarze
  • osłabienie

Zakres obowiązków

  • mycie podopiecznego
  • zmiana wkładek
  • wstawanie w nocy w razie potrzeby
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • pomoc w ubieraniu się, toalecie, wstawaniu z łóżka na wózek i odwrotnie

Wymagane kwalifikacje

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub pozarodzinne)
  • mile widziane referencje

Zapewniamy

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z najprężniej rozwijających się firm na rynku
  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka, uwzględniająca warunki Opiekunki/Opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy
  • opłacone składki ZUS, zaświadczenie A1 oraz EKUZ (Europejską Kartę ubezpieczenia Zdrowotnego)
  • organizację i pokrycie kosztów podróży
  • profesjonalną opiekę ze strony naszego zespołu
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Prezentacja firmy

OSTINA 24H OPIEKA to prężnie rozwijająca się firma, świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne