Opiekun/ Opiekunka

Planeta Pracy s.c.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Planeta Pracy s.c. zajmuje się pozyskiwaniem wykwalifikowanych opiekunów i opiekunek klientom w Niemczech.

Poszukujemy Pań i Panów posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz znających język niemiecki w stopniu podstawowym, komunikatywnym bądź dobrym.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki do 1700 €
  • legalne zatrudnienie poświadczone odprowadzanymi składkami na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
  • zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ
  • Gwarantujemy premię za długoterminową współpracę, polecenie opiekunki osoby starszej, rekomendację klienta niemieckiego oraz bonus za okres świąteczny.

Mamy oferty na terenie całych Niemiec, które są spersonalizowane do indywidualnych potrzeb.

Organizujemy przejazd na miejsce wykołowywania usługi opiekuńczej oraz zwracamy koszty podróży.

Posiadamy telefon alarmowy, który jest czynny 24/7.

W razie potrzeby opiekun osoby starszej nie zostanie sam w trakcie pracy na terenie Niemiec. Nasza firma zapewnia przejrzyste umowy oraz wsparcie kadrowe i prawne.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna