Orpea Polska Sp. z o.o.
Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o.
ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA REzydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

Do pracy w Ośrodku Dom Opieki Honorata poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPIEKUN / OPIEKUNKA

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach m.in.:

  • wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów
  • przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienie
  • porządkowanie sal pacjentów
  • reakcja na system przyzywowy
  • pomoc przy transportowaniu pacjentów
  • dopajanie pacjentów miedzy posiłkami

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji
  • każda forma zatrudnienia
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.