Opiekun / Opiekunka medyczna osób starszych

Francja, dep. Ain, zagranica

ATERIMA WORK FR

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach związanych z toaletą, ubieraniem się lub spożywaniem posiłków w prywatnym domu spokojnej starości
  • podawanie lekarstw oraz pomoc podczas zabiegów rehabilitacyjnych
  • obserwacja i bieżące informowanie personelu medycznego o stanie zdrowia podopiecznego

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • mile widziane wykształcenie upoważniające do opieki nad osobami starszymi (dyplom opiekuna medycznego / dyplom pielęgniarstwa)
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce min. 30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 6 m-ce z możliwością przedłużenia
  • 12,80 EUR brutto h / 35 godzin tygodniowo
  • dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad osobami starszymi , Praca Praca fizyczna