Opiekun/ opiekunka klienta ze znajomością języka niemieckiego

Polish Campus Marketing Sp. z o.o.

Portugalia/Lizbona, zagranica

Pracuj tam gdzie inni latają na wakacje!
Dla światowego lidera na rynku usług outsourcingu w zakresie zarządzania relacjami z klientem. poszukujemy:

Miejsce pracy: Portugalia/Lizbona

Opis stanowiska

  • Pierwszy kontakt z kilientem w formie pisemnej oraz telefonicznej
  • Zróżnicowane zadania w dziedzinie obsługi klienta
  • W zależności od zleceniodawcy praca w różnych branżach, jak np. obsługa klienta przy rezerwacji usług, wsparcie w sprawach dotyczących transakcji płatniczych i zarządzanie zmianami.

Co oferujemy

  • Nowy kraj, nowa praca, nowi koledzy. Na początek dużo spraw, na których trzeba się skupić. Dlatego zatroszczymy się o całą resztę, jak mieszkanie w Lizbonie wraz z serwisem sprzątającym.
  • Raz w roku fundujemy lot do kraju, w celu odwiedzenia rodziny i zwracamy pozostałe koszty podróży
  • Zróżnicowana i bezpłatna oferta spędzania wolnego czasu taka jak bezpłatne zajęcia sportowe oraz kursy języka portugalskiego, aby lepiej poznać kraj i obyczaje, zniżki do restauracji
  • Zdrowi pracownicy to zadowoleni pracownicy. U nas już od pierwszego dnia pracy oferujemy państwowe ubezpieczenie zdrowotne, które po 6 miesiącach pracy zostanie rozszerzone o prywatną opiekę zdrowotną
  • Po intensywnym szkoleniu i etapie dostosowania się do nowej pracy oferujemy możliwość udziału w licznych formach dalszego kształcenia oraz kontynuowania międzynarodowej kariery w środowisku wielokulturowym
  • Opłacimy Ci mieszkanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w Euro)
  • Dofinansowanie do posiłków

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego (Poziom C1 lub C2) oraz podstawowej znajomości języka angielskiego liczy się dla nas wyłącznie osobowość, a nie dyplomy
  • Obywatelstwo kraju UE lub alternatywnie pozwolenie na pracę w Portugalii
  • Otwarty i komunikatywny sposób bycia
  • Gotowość do życia i pracy w Lizbonie przez co najmniej 12 miesięcy
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz dobrej obsługi komputera.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.arbeiten-wo-andere-urlaub-machen.com