Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0414

Obowiązki:

•koordynacja działań o charakterze administracyjnym związanych z bezpośrednim zarządzaniem mieszkaniem, w tym także sprawowanie opieki nad właściwym użytkowaniem mieszkania przez jego mieszkańców;
•sprawowanie opieki nad mieszkańcami w trakcie ich pobytu;
•bieżące monitorowanie poziomu funkcjonowania społecznego i stanu zdrowia mieszkańców i reagowanie w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia czy zaprzestania zażywania leków;
•współpraca i wspieranie mieszkańców w rozwiązywaniu ich problemów, w szczególności udzielanie pomocy i wskazywanie sposobów załatwiania bieżących spraw codziennych, osobistych i urzędowych;
•uczestnictwo i koordynacja w realizacji usług świadczonych w mieszkaniu wspomaganym;
•wspieranie mieszkańców,
•współpraca z rodzinami mieszkańców;
•pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy mieszkańcami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: pedagog, psycholog, pracownik socjalny, terapeuta środowiskowy lub zajęciowy, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej lub osoba, która posiada doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, np. w opiece nad rodziną zagrożoną wykluczeniem społecznym (do doświadczenia poza zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę zalicza się wykonywanie usług w oparciu o umowy cywilnoprawne, odbyte staże, praktyki oraz wolontariat) i odbyła min. 80-godzinne szkolenie dotyczące zakresu realizowanej usługi (możliwość udziału w ramach projektu), otwartość na podnoszenie kwalifikacji, dyspozycyjność weekendowa odbycia kursu przed rozpoczęciem pracy, kreatywność, empatia, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z Całościowymi Zaburzeniami Rozwoju i/lub niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce pracy: Mickiewicza 190B, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy