Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0788

Obowiązki:

Rozpoznawanie problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej; współpracowanie z pielęgniarką w zakresie planowania i realizowania planu opieki nad osobą chorą i niesamodzielną; pomaganie pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich; wykonywanie poleceń pieleniarki dotyczących opieki nad osobą chorą i niesamodzielną; pomaganie osobie chorej i nesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeb związanych z utrzymaniem ciała w czystości, wykonywanie zabiegów higienicznych u osoby chorej i niesamodzielnej; wykonywanie czynności związanych z utrzymainiem czystości i estetyki łóżka oraz najbliższego otoczenia osoby chorej i niesamodzielnej; pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeb związanych z odżywianiem i wydalaniem; pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w utrzymaniu aktywności ruchowej oraz w użytkowaniu przedmiotów ortopedycznych i sprzętu rehabilitacyjnego; stosowanie urządzeń, przyborów i narzędzi niezbędnych podczas wykonywania czynności higienicznych; dezynfekowanie i konserwowanie przyborów i narzędzi stosowanych podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich; zapewnianie osobie chorej i niesamodzielnej bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów higienicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozpoznania problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej, umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych pacjenta, umiejętność wykonywania czynności związanych z utrzymaniem czystości i estetyki łóżka oraz najbliższego otoczenia osoby chorej i niesamodzielnej, umiejętność stosowania urządzeń, przyborów niezbędnych podczas wykonywania czynności higienicznych.

Miejsce pracy: Szpitalna 30, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy