Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2465

Obowiązki:

- Realizacja świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych za wiedzą i pod nadzorem pielęgniarki.
- Pomoc pacjentom w załatwianiu drobnych spraw.
- Dbanie o higienę osobistą oraz czystość bielizny i pościeli pacjentów, karmienie pacjentów.
- Utrzymanie należytego stanu sanitarnego pomieszczeń, w których przebywają pacjenci.
- Zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom,
Miejsce pracy: NZOZ MARIMED w Powałkowicach, 88-220 Osięciny.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne

Zawód:

  • Opiekun medyczny* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie - opiekun medyczny; doświadczenie w pracy z osobami starszymi; wysoka kultura osobista i odpowiednie podejście do pacjenta; umiejętność komunikowania się, współpracy i pracy zespołowej; miejsce pracy: NZOZ MARIMED w Powałkowicach 16A, 88-220 Osięciny; umowa zlecenie w godz.: 07.00-15.00, 14.00-22.00

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV proszę kierować na adres: rekrutacja@infusio.pl Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie imię nazwisko CV/LM, w tytule maila aplikowane stanowisko. Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia w celu realizacji umowy o pracę na podstawie na podstawie mojej dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, c oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, co będzie wpływać na efektywne przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym ułatwienie komunikacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, umieszczonego w CV i zezwalam na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia umieszczonego w CV. Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z 4 lutego1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( tj. Dz. U. z 2017 r., poz. 880 ze zm.). RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy