Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k. Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k. Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k. Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k. Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Bea Beleza to nie tylko biznes. To więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska

Opiekun marki

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kampanii reklamowych
  • współuczestniczenie w tworzeniu oraz w realizacji planu, strategii i budżetu marketingowego
  • sporządzanie raportów i sprawozdań sprzedażowych oraz pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań marketingowych
  • monitorowanie działań konkurencji i analizowanie danych rynkowych
  • zarządzanie stroną internetową i profilami w mediach społecznościowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi
  • prowadzenie polityki cenowej, inicjowanie zmian w ofercie handlowej
  • budowanie silnej pozycji marki i wizerunku firmy, ustalanie wskaźników świadomości i wizerunku marki/produktu
  • przygotowywanie i nadzór nad materiałami wspierającymi sprzedaż, promocyjno-informacyjnymi, redagowanie treści artykułów
  • współpraca z innymi działami firmy, w tym angażowanie pracowników pozostałych działów we współuczestnictwo w działaniach marketingowych
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń, eventów, imprez branżowych
  • rekomendowanie usprawnień i stała optymalizacja działań
  • ciągłe uczenie się i eksperymentowanie z kanałami dotarcia do potencjalnych klientów

Niezbędne kompetencje

  • absolwent studiów wyższych (najlepiej marketing lub kierunki pokrewne)
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży lub marketingu
  • umiejętności negocjacyjne, analityczny umysł
  • orientacja na cele
  • duża samodzielność w realizacji powierzanych zadań, energia do działania, entuzjazm
  • postawa proaktywna - gotowość do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań
  • intuicja, komunikatywność i kreatywność
  • świadomość komercyjna i przedsiębiorczość
  • nastawienie na rozwój

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna w Luxmed
  • możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole
  • kultura pracy nastawiona na współpracę, kreatywność i zaangażowanie
  • zniżki dla pracowników na wybrane produkty
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.