Opiekun Klienta

Katowice, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli;
  • Wsparcie wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego pracodawcy, udział w targach pracy;
  • Redagowanie i wystawianie ogłoszeń;
  • Współpraca z portalami internetowymi, biurami karier, PUP;
  • Wykorzystywanie mediów społecznościowych do rekrutacji;
  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych (internetowych i terenowych) oraz ich raportowanie;
  • Bieżąca współpraca z Klientem w zakresie obsługi kadrowej, administracyjnej pracowników, realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie);
  • Koordynacja obiegu dokumentów związanych z przyjęciem pracowników do pracy;
  • Obsługa pracowników tymczasowych/zleceniobiorców w trakcie zatrudnienia;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym (MS Office);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość rynku pracy;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej organizacji;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i kompetencji;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i stałe wsparcie zespołu;
  • Swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów;
  • Dogodną lokalizacje: centrum Katowic.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja