Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk

JEŚLI:

  • chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze Klienta oraz sprzedaży
  • chcesz uczestniczyć w szkoleniach sprzedażowych
  • chcesz pracować w stałym systemie godzinowym (od 8 do 19 - Ty decydujesz o której zaczynasz)
  • chcesz otrzymywać comiesięczne premie i dodatkowe bonusy motywacyjne
  • chcesz pracować w dobrej lokalizacji w fajnym, nowoczesnym biurze?
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

WYMAGAMY:

  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku (min. 130h)
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu :)
  • chęci do pracy i rozowoju
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub pracy w Call Center
TWOJE ZADANIA:
  • telefoniczną sprzedażą produktów TYLKO Klientom firmy
  • budowaniem i podtrzymywaniem pozytywnych relacji z klientem

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie (po 3 msc. umowa o pracę - jeśli preferujesz)
  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • pracę w godzinach 8 - 19 od pon. do pt.
  • dodatkowe bonusy - kartę multisport i prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia wstępne i uzupełniające
  • ciągłe wsparcie przełożonych
  • liczne konkursy i motywatory
  • do 50% zniżki pracowniczej na produkty firmy
  • pracę w prestiżowym biurowcu w Gdańsku (Przymorze)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.