Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, sieci sklepów będących liderem w sprzedaży pokryć podłogowych i wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

OPIEKUN KLIENTA

Zakres obowiązków:

• Profesjonalne wsparcie Klienta poprzez doradztwo i obsługę sprzedażową

• Realizacja celów sprzedażowych

• Dbałość o dokumentację związaną z procesem sprzedaży

• Aktualizowanie i poszerzanie wiedzy produktowej

• Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na terenie sklepu

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w sieci renomowanych sklepów

• Przyuczenie do wykonywanych zadań

• Pracę w wymiarze pełnego etatu

• Sympatyczna atmosfera pracy

• Kartę Sportową oraz Opieka Medyczna - na preferencyjnych warunkach

• Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych

• Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia

• Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty

• Udział w eventach - jak np. Business Run

• Konkursy sprzedażowe

• Bony świąteczne

• Premia miesięczna uzależniona od sprzedaży

• Nagroda za polecenie pracownika

• Zatrudnienie od stycznia w nowo otwartyym sklepie

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

• Motywacja do pracy

• Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań

• Wysoka kultura osobista

Zachęcamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i... zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Karta Sportowa , Opieka Medyczn, Rabat pracowniczy 20%, Bony świąteczne, Premia miesięczna uzależniona od sprzedaży, Nagroda za polecenie pracownika
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie