Agencja Zatrudnienia KS Service

Opiekun Klienta Zagranicznego

Miejsce pracy: Szczecin

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w profesjonalnej firmie medycznej
  • wysokie wynagrodzenie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość pracy w środowisku Klientów międzynarodowych

ZADANIA:

  • kompleksowa obsługa Pacjentów
  • utrzymywanie stałego kontaktu mailowego i telefonicznego
  • przygotowywanie dokumentacji oraz obsługa stosownego programu komputerowego

OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. niemieckiego - poziom B2
  • znajomość j. angielskiego - poziom B1
  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.