Opiekun Klienta w Placówce Bankowej

Jaworzno, śląskie

Bank Millennium S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
• lubisz współpracę z klientami
• chcesz im oferować najwyższej jakości produkty
• uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty
• chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
• marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym
• chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej
a do tego:
• jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym
• umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta
• masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Wymagania

Nr ref: info/DK/Jaworzno

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
12 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta