Opiekun Klienta systemów ERP ADAS

Opole, opolskie

Tensoft Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu wdrożeń systemów ERP ADAS.

Będzie zajmowała się bezpośrednio analizą przedwdrożeniową, prezentacją, instalacją, konfiguracją i testowaniem, oraz szkoleniem użytkowników z zakresu systemów ADAS. W zakres obowiązków naszego nowego pracownika wchodzi także wsparcie techniczne i merytoryczne naszych obecnych Klientów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
  • zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach
  • stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem.

Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy firmą rodzinną z koleżeńskimi relacjami.

Cały czas nad Twoją pracą czuwać będą doświadczeni koledzy, dzięki czemu nie ma obawy o problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku pracy.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu do zarządzania firmą lub instytucją publiczną
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atrybutem będzie:

  • znajomość języka SQL
  • umiejętność programowania skryptów/wydruków/raportów

// Zapraszamy także na staże i praktyki //

Firma działa na polskim rynku od 2002 roku. Dostarcza... rozwiązania informatyczne dla Urzędów Samorządowych Miast i Gmin oraz dla Instytucji Państwowych. Oferta obejmuje projektowanie, wdrażanie i serwisowanie autorskich rozwiązań informatycznych, główne w obszarze zarządzania.

Firma Tensoft Sp. z o.o. jest producentem systemu ADAS (Aplikacje dla Administracji Samorządowej). System ADAS jest to zintegrowany system do zarządzania Gminą klasy ERP. Stanowi on doskonały fundament do szeroko rozumianego e-Urzędu, sprawnego i otwartego na społeczność lokalną. Zapewnia dostęp do usług i informacji płynących z Urzędu w czasie rzeczywistym. Ponad 40 modułów wchodzących w skład systemu ADAS skutecznie wspomaga pracę urzędników w większości obszarów zarządzania. Modułowa budowa systemu zezwala na wdrażanie systemu w dowolnych konfiguracjach funkcjonalnych. Konfigurowalność i parametryzacja pozwala lokalizować system zgodnie z indywidualnymi potrzebami JST.
Ważną zaletą systemu ADAS jest otwartość na systemy zewnętrzne. Biblioteki typu Web Services zapewniają bezpieczny dostęp do zasobów systemu, co jest fundamentalne przy realizacji e-urzędu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca IT - Project Management , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy