Opiekun Klienta Strategicznego

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr Ref.: OKS /08/21

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie i kompleksową obsługę Klientów strategicznych
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz rentowności transakcji
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów sprzedażowych
  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji z Klientem
  • Wprowadzanie danych w systemie ERP (zamówienia, kontrahenci)
  • Obsługa reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany marketing, zarządzanie)
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, marketingu lub obsługi klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - dodatkowy atut
  • Pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień
  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji oraz nastawienie na klienta
  • Samodzielność i odwaga w działaniu
  • Nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy
  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę administracyjną)

Oferujemy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój zawodowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj" powołując się na nr referencyjny w temacie maila. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media