Opiekun Klienta Internetowego

webePartners Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Junior Account Manager / Opiekun Klienta Internetowego  to osoba, która potrafi współpracować z zespołem, łatwo nawiązuje kontakty, potrafi rozpoznać potrzeby klienta i dopasować do nich ofertę. Zależy nam na kimś, kto ma zapał do pracy, chce się rozwijać, wychodzi z inicjatywą i lubi kontakt z klientem.

Wyzwania:
- analiza rynku potencjalnych klientów (reklamodawców)
- pozyskiwanie i uzupełnianie informacji o potencjalnych klientach
- organizowanie i umawianie spotkań z potencjalnymi klientami
- przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb potencjalnych klientów i negocjowanie warunków współpracy
- przygotowywanie umów
- zakładanie kont reklamodawców
- łączenie reklamodawców z odpowiednimi wydawcami w sieci webePartners
- analiza działań prowadzonych przez wydawców na rzecz reklamodawców, ich optymalizacja i wsparcie

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży internetowej i/lub internetowej obsłudze klienta
- znajomość zasad marketingu afiliacyjnego / marketingu efektywnościowego
- znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym
- lekkie pióro
- umiejętność tworzenia ofert dopasowanych do klienta
- Umiejętność pracy w zespole

Uśmiechniemy się szeroko, jeśli:
- działasz w mediach społecznościowych
- orientujesz się w blogosferze i znasz topowych influencerów
- wiesz, jak zorganizować sobie pracę
- chętnie przejmujesz inicjatywę
- umiesz tworzyć proste grafiki przy użyciu dowolnego narzędzia typu Canva
- jesteś komunikatywny, pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony

Oferujemy:
- prowadzenie projektów dla rozpoznawalnych marek
- pracę w niedużym, zgranym zespole młodych ludzi
- realizację własnych pomysłów i dużą swobodę działania
- wsparcie w prowadzeniu działań
- pogłębianie wiedzy i możliwość szybkiego rozwoju

Prezentacja firmy

WebePartners to sieć marketingu afiliacyjnego. Pomagamy sklepom online z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż