OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Forum Media Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.,

członek międzynarodowego holdingu Forum Media Group, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

(Pion Medycyna, Szkolnictwo, Technika)

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

Jeżeli:

  • stawiasz na rozwój własnej kariery zawodowej,
  • oczekujesz stabilnej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i prywatną opieką medyczną,
  • chcesz mieć wpływ na swoją pensję i możliwość zwiększenia jej dzięki wynikom Twojej pracy,
  • szukasz firmy, dla której uczciwość, przejrzystość i rozwój to główne wartości,
  • jesteś pewną siebie, otwartą i kontaktową osobą, która chce doskonalić swój warsztat pracy;

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • na powierzonym stanowisku będziesz odpowiadać za kontakt z przydzieloną bazą klientów w kwestii negocjacji umów oraz sprzedaży publikacji, portali internetowych, programów komputerowych oraz czasopism,
  • do Twoich obowiązków należeć będzie prowadzenie rozmów z osobami decyzyjnymi,
  • wyspecjalizujemy Cię w sprzedaży do sektora biznesowego B2B oraz B2C, z pełnym wsparciem merytorycznym, technikami negocjacyjno-sprzedażowymi, dyplomacją i bystrym reagowaniem na potrzeby klienta,
  • będziesz brał czynny udział w realizacji specjalnych projektów.

DLA NAS LICZYSZ SIĘ TY!

  • Nie chcemy Ciebie na chwilę – zależy nam wyłącznie na długoterminowej współpracy.
  • Dzięki analizie kompetencji i predyspozycji maksymalnie dostosowujemy stanowisko pracy do Ciebie.
  • Twoje wykształcenie i doświadczenie z innych branż niż sprzedażowo-marketingowa jest dla nas bardzo cenne – pomaga to w lepszym zrozumieniu realiów pracy z różnymi sektorami biznesu.
  • Twoje zadowolenie z pracy jest dla nas kluczowe – współpracujemy wyłącznie z osobami, które lubią swoją pracę.

Stawiamy także na osoby, które nie boją się wyzwań i chcą podjąć zatrudnienie w ramach swojej pierwszej pracy w sek-torze sprzedażowo-marketingowym. Przygotowaliśmy specjalny program wdrożeniowo-szkoleniowy „Start-up Forum”.

Nie wysyłaj listu motywacyjnego.

Potrzebujemy tylko Twoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Ciebie na rozmowę rekrutacyjną.

Prezentacja firmy

Docieramy z informacją do kilkuset tysięcy Klientów. Zapewniamy p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi