Opiekun Klienta / Account Manager / Handlowiec B2B

Corvado s.c.

Skawina k Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma poligraficzna o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko Opiekun Klienta B2B

Obowiązki pracownika:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu - B2B),
- obsługa i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami,
- przygotowywanie ofert i obsługa korespondencji,
- współpraca z działami produkcji i logistyki,
- wystawianie zleceń i faktur.

Oferujemy:
- po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- stabilne warunki pracy,
- pracę w ambitnym i przyjaznym zespole.

Miejsce pracy: Skawina
Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Proszę pamiętać, o umieszczeniu klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi programów biurowych, programu do poczty e-mail,
- prawa jazdy kat. B,
- samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania,
- komunikatywności.

Prezentacja firmy

Firma poligraficzno-reklamowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta