Opis stanowiska pracy

SZUKAMY OSÓB W MIEŚCIE ZAWIERCIE I OKOLIC !

NA STANOWISKO OPIEKUNA FINANSOWEGO!

Zastanawiasz się czym będziesz się zajmować?

To proste!

Badaniem potrzeby klienta proponując najlepszą ofertę Pożyczkową!!

Jedynie czego potrzebujesz to chęci pracy w finansach!

Naprawdę tyle wystarczy!

Reszta sam przyjdzie!

W zamian za to gwarantujemy stabilność i spokój!

Rozwój -Pakiet szkoleń

Relacje na całe życie!

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management