opiekun finansowy / kasjer / doradca klienta

AiR Finanse

Bochnia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
• dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
• aktywna sprzedaż produktów finansowych
• udział w akcjach marketingowych
• sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Mile widziane:

• entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
• umiejętność rozwiązywania problemów
• umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat lub 1/2 etatu
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Prezentacja firmy

Pośrednictwo finansowe znanej na ogólnopolskim rynku Firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premia
Branża / kategoria:
Praca Finanse