Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1040

Obowiązki:

Usługa obejmuje wspieranie osób starszych, potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego. Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego, pomoc w przygotowaniu posiłków, pomoc w utrzymaniu mieszkania w czystości, dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego, organizowanie zajęć poprawiających sprawność psycho-fizyczną, pomoc w rozwiązywaniu trudności życiowych.
Sporządzanie dokumentacji: prowadzenie dzienników zajęć oraz wypełnianie innych dokumentów związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • 1.Kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w DPS., opiekun w ośrodku pomocy społ., lub osoba, która posiada doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych (zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego) i odbyła 80 godz. szkolenia z zakresu realizowanej usługi.2.Szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy, lub pomocy przedmedycznej.3. praca w godz. 8.00-16.00 lub 7.00-15.00

Miejsce pracy: Farna 22, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1.Życiorys (CV),2.List motywacyjny,3.Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia Opiekuna Osoby starszej lub4.Oświadczenie o doświadczeniu w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowym, wolontariackim lub osobistym, wynikającym z pełnienia roli opiekuna faktycznego5.Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy