Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0648

Obowiązki:

głównym zadaniem będzie sprawowanie opieki i udział w procesie wychowawczym poprzez wspieranie wychowanków w czynnościach higieniczno-porządkowych

zmianowość: równoważny system czas pracy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania:

  • ukończona szkoła przygotowująca do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo studia przynajmniej I stopnia na kierunku pedagogicznym, wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego, niefigurowanie w bazie danych rejestru przestępstw na tle seksualnym, obywatelstwo polskie, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub przestępstwo skarbowe, zdolność do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych

Miejsce pracy: 89-413 Karolewo, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 52 381-50-24 - p. Ewelina Marczak w godz. 7:00-15:00.Adres prowadzonej rekrutacji:Trzemiętowo 17 lok. 2, Sicienko.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy