Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 1700€ netto/m-c + dodatki
  • Długoterminową umowę o pracę zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • Pomoc w załatwianiu formalności urzędowych i zakwaterowania
  • Wsparcie polskojęzycznego personelu
  • Pracę w klinikach, szpitalach oraz ośrodkach opieki zdrowotnej na terenie Berlina, Brandenburgii, Hannoveru, Rostocku oraz pozostałej części Niemiec

Wymagania:

  • Komunikujesz się swobodnie w języku niemieckim
  • Miałeś już możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń w pracy na podobnym stanowisku
  • Ukończona szkoła kierunkowa w zawodzie związanym z opieką nad osobami chorymi lub udział w kursach do tego przygotowujących-mile widziane
  • Jesteś pełen empatii a pomoc osobom chorym sprawia Ci radość i daje satysfakcję
  • Jesteś gotowy do pracy zmianowej

Obowiązki:

  • Jesteś odpowiedzialny za fachową opiekę nad osobami potrzebującymi pomocy. Pomagasz w radzeniu sobie z codziennymi czynnościami pielęgnacyjnymi

Zapewniamy pewną i stałą pracę!

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Obsługa klienta