OPIEKA NAD SAMOTNĄ STARSZĄ PANIĄ W DARMSTADT (#5307)

Work Service Express

Darmstadt, zagranica

Miejsce pracy: Darmstadt

Poszukiwana Opiekunka do samotnej Podopiecznej. Podopieczna mieszka w Darmstadt (okolice Frankfurtu nad Menem). Wyjazd na 9.07.2017

Zadania:
- pomoc Podopiecznej w codziennych obowiązkach;
- pomoc Podopiecznej w higienie osobistej;
- towarzyszenie Podopiecznej w zakupach, spacerach;
- utrzymywanie porządku w domu Podopiecznej

Oferujemy:
-wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
-dokument A1 / karta EKUZ
-stabilną pracę na lata
-opiekę rzecznika pracownika
-120 euro zwrotu kosztów podróży
-opieka koordynatora 24/7
-odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Wymagania:
-dyspozycyjność do wyjazdu w wyznaczonym terminie;
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

Mile widziane:
-czynne prawo jazdy kat. B;
- podziękowania, referencje od rodzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.